Oferta

Całodobowa obsługa pogrzebów

Kompleksowo zajmujemy się organizacją ceremonii pogrzebowej: od odpowiedniego przygotowania karawanu pogrzebowego, przez dobór wieńców i wiązanek pogrzebowych, dobór klepsydry, pomoc w wyborze trumny i urny, dobór oprawy muzycznej, wynajem autokaru dla żałobników, aż po przygotowanie zmarłego do pochówku (kosmetyka pośmiertna, odzież i akcesoria pogrzebowe).

Na specjalne życzenie rodziny zmarłego zapewniamy stosowny wystrój domu (katafalk, świece, stojaki, wazony na kwiaty).

Żeby ułatwić Państwu te trudne chwile, załatwiamy wszelkie formalności związane z pogrzebem – w Urzędzie Stanu Cywilnego, ZUS, KRUS, PZU (zasiłek pogrzebowy), sprawy cmentarne (otwarcie i zamknięcie grobu oraz zakup miejsca na cmentarzu).

Realizujemy krajowy i międzynarodowy transport zwłok.

Organizacja pogrzebów

Informujemy Państwa, iż posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia oraz odpowiednie pojazdy do transportu zwłok, zarówno na terenie całego kraju, jak i poza jego granicami. Dotrzemy w każde wskazane przez Państwa miejsce.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę, również w niedziele i święta. W naszym biurze przy ulicy Kościelnej 6 w Mińsku Mazowieckim będą mogli Państwo załatwić wszelkie formalności związane z organizacją ceremonii pogrzebowej.

Na życzenie możemy przyjechać do Państwa do domu.

oferta
× Strona główna oferta galeria podziękowania kontakt
menu